Manuscripten   |   Foreign Rights   |   Over ons   |   Winkelwagen  (0)   |    Inloggen    |    Klantenservice
HOMENIEUWSBOEKENAUTEURSFAQCONTACT         E-BOOKS
  
Home » Genre overzicht » Thrillers en Spannende boeken

Doodshoofd

Doodshoofd
Doodshoofd

Robert Pobi

Voor de lezers van Stephen King en Mo Hayder

HET IS TIJD OM TE VLUCHTEN

    TE SCHUILEN

         TE STERVEN

FBI-agent Jake Cole ontcijfert de taal van moordenaars door in zijn hoofd driedemensionale reconstructies van de plaats delict te maken, een gave die hem zo veel energie kost dat hij een zenuwinzinking nabij en geestelijk uitgeput is. Jake keert na ruim vijfentwintig jaar terug naar zijn geboorteplaats Montauk nadat zijn vader, een bekende schilder, zichzelf in brand heeft gestoken en daarna door een glazen deur is gelopen.

Als hij nog maar net in zijn ouderlijk huis is, wordt hij bij het onderzoek betrokken naar een gruwelijke moord die daar vlak in de buurt heeft plaatsgevonden en die herinneringen oproept aan de moord op zijn moeder drie decennia eerder. En wanneer hij zich door de brokstukken van zijn vaders krankzinnigheid werkt, ontdekt Jake duizenden ogenschijnlijk betekenisloze schilderijen - een bizar spoor van broodkruimels dat de schilder heeft achtergelaten terwijl hij verder weg zonk in zijn dementie.

Broodkruimels die hem, zo denkt Jake, naar de moordenaar zullen leiden. Met de hulp  van sheriff Don Hauser - een man die het kustdorpje halsoverkop probeert voor te bereiden op een verwoestende orkaan - probeert Jake Cole het onheilspellende kwaad een halt toe te roepen.

Doodshoofd is een unieke en angstaanjagende thriller die de grenzen van het genre opzoekt en je nog lang laat na sidderen...





Klik hier voor het leesfragment.

Meer van de auteur(s):

Lees verder over Lokaas

Lokaas,
Paperback

 
 
Productinformatie

Categorie:
Thrillers en Spannende boeken
ISBN:
978 90 4520 200 6
NUR:
332 
Aantal Pagina's:
352
Uitvoering:
Paperback
Productsoort:
Boek

Prijs: € 19,95


Tijdelijk niet leverbaar





 
Winkelmandje
0 product(en)
Subtotaalprijs : 0,00
 
 
 
Facebook
 
 
Volg ons
 
 
Twitter
Karakter Uitgevers B.V.
Postbus 70
1420 AB Uithoorn
0297-386444
Karakteruitgevers
Over ons
Algemene voorwaarden
Disclaimer | Copyright | Privacy