Manuscripten   |   Foreign Rights   |   Over ons   |   Winkelwagen  (0)   |    Inloggen    |    Klantenservice
HOMENIEUWSBOEKENAUTEURSFAQCONTACT         E-BOOKS
  
Home » Genre overzicht » Thrillers en Spannende boeken

IJskoud

IJskoud
IJskoud

Quentin Bates

'Gunna staat voor mij op hetzelfde niveau als Patricia Cornwells Scarpetta.' - Goodreads.com

'Een must voor de lezers van Hjorth Rosenfeldt, Hakan Nesser en Camilla Läckberg... een aanrader!' - Sjra Vries, Bruna Horst

Als in een van de meest luxe hotels van Reykjavík een dode man wordt gevonden, een reder die vastgebonden is aan zijn bed, ziet Gunnhildur Gísladóttir daar niet meteen een misdaad in. In het onderzoek naar de gênante dood van de man komt ze terecht bij een groep mensen die aan bondage doen.

Maar algauw blijkt dat de leden van deze groep systematisch bedreigd en gechanteerd worden en dat ze connecties hebben met een IJslandse crimineel, die na een jarenlang verblijf in het buitenland, recentelijk is teruggekeerd naar IJsland. Wat als een routineklus begint, ontwikkelt zich tot een levensbedreigend onderzoek...





Klik hier voor het leesfragment.

 
 
Productinformatie

Categorie:
Thrillers en Spannende boeken
ISBN:
978 90 4520 552 6
NUR:
332 
Aantal Pagina's:
304
Uitvoering:
Paperback
Productsoort:
Boek

Prijs: € 15,00


Verschijnt 07-07-2013





 
Winkelmandje
0 product(en)
Subtotaalprijs : 0,00
 
 
 
Facebook
 
 
Volg ons
 
 
Twitter
Karakter Uitgevers B.V.
Postbus 70
1420 AB Uithoorn
0297-386444
Karakteruitgevers
Over ons
Algemene voorwaarden
Disclaimer | Copyright | Privacy