Ramkoers

Ramkoers

Ramkoers — Larry Bond

€ 19,95

Uitverkocht




Van de auteur van Vluchtplan en Rookgordijn!


Voor de liefhebbers van Tom Clancy en Clive Cussler.


Tijdens het schaduwen van een Chinese kernonderzeeboot ziet Jerry Mitchell, commandant van de USS North Dakota, tot zijn grote verbijstering dat de Chinese boot een torpedo afvuurt op een Vietnamees koopvaardijschip.


Deze schaamteloze uiting van geweld is de openingszet in een oorlog die voor de Verenigde Staten als donderslag bij heldere hemel komt, maar waarin al snel alle landen rond het westelijk deel van de Grote Oceaan verwikkeld raken.


Een oorlog waarmee China, omdat zijn macht tanende is, het heft met bruut geweld weer in handen wil krijgen en waarin het voor niets of voor niemand terugdeinst. Maar de Chinese politiek leiders hebben daarbij niet op Jerry Mitchell gerekend, die namens de VS de machtsgreep moet zien te voorkomen.


In een race tegen de klok moeten de onderzeeboten van Mitchells eskader hun missie zien te volbrengen om te voorkomen dat de wereld door een economische catastrofe wordt getroffen of, erger nog, door een kernoorlog.


 


ISBN: 978 90 4520 542 7

Aantal Pagina's: 512

Uitvoering: Paperback

Verschenen: 13-06-2017

Meer van de auteur(s):

Ramkoers

Vluchtplan