Mark Frost

Mark Frost

Mark Frost, medebedenker van de tv-serie Twin Peaks, heeft door mysterie, bloedstollende actie en het bovennatuurlijke met elkaar te combineren met Een onwaarschijnlijke vijand een meer dan waardig slot geschreven in deze fascinerende serie. Voor lezers van De Labyrintrenner, Ik ben Nummer Vier en Legend een must.

Titels van de auteur

Een onwaarschijnlijke vijand

De ondergrondse orde

We gebruiken cookies om er zeker van te zijn dat je onze website zo goed mogelijk beleeft. Als je deze website blijft gebruiken gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.  Ok Lees meer