Karakter Uitgevers website Nieuwsbrief  mei 2009  

Moederdag 2009Moederdag...

Op zondag 10 mei a.s. is het weer zover: MOEDERDAG! Omdat alle moeders fantastisch zijn en geweldige cadeaus en vooral veel liefde verdienen, hebben wij een speciale Moederdag-actie. In de week voor Moederdag zullen wij geen verzendkosten in rekening brengen wanneer u bestelt. Wanneer u vóór vrijdag bestelt heeft u uw cadeau voor Moederdag in huis. Wij zullen er tevens een mooi geschenk bij doen.

De liefde van mama gaat door de maag!

De dikke vegetariër De dikke vegetariër
Auteur: Mark Bittman, met een voorwoord van Antoinette Hertsenberg
ISBN: 978 90 6112 947 9
Aantal pagina's: 1008
Prijs: € 49,95 nu tijdelijk in combinatie met De dunne vegetariër slechts € 55!

De Nederlandstalige editie van Bittmans veel geprezen How to cook everything vegetarian heeft de titel De dikke vegetariër meegekregen omdat het het dikste en meest uitgebreide vegetarische kookboek ter wereld is. Het is hét standaardwerk van de vegetarische keuken dat simpele antwoorden geeft op alle vragen die zich bij koken zonder vlees en/of vis kunnen voordoen. Of je nu gewoon een in alle opzichten lekkere, verantwoorde en gezonde maaltijd wilt bereiden of je bent een doorgewinterde vegetariër, in beide gevallen zul je blij verrast zijn met de maar liefst 2000 recepten uit alle windstreken die je in dit boek vindt.
Lees verder & bestel »


De dunne vegetariër De dunne vegetariër
Auteur: : Antoinette Hertsenberg
ISBN: 978 90 6112 957 8
Aantal pagina's: 112
Prijs: € 49,95, nu tijdelijk in combinatie met De dunne vegetariër slechts € 55!

In De dunne vegetariër geeft Antoinette Hertsenberg heerlijke, makkelijke en vooral snelle vegetarische recepten, die bijna allemaal in dertig minuten op tafel staan. Omdat het zo fijn is dat je, als je om half zes thuis komt, daadwerkelijk om zes uur aan tafel kunt. Ze put daarbij uit haar jarenlange ervaring met de vegetarische keuken en deelt haar eigen keukengeheimen met iedereen die snakt naar vegetarische gerechten die origineel zijn, ingrediënten bevatten die in elke supermarkt verkrijgbaar zijn, en ook nog gezond en lekker zijn voor kinderen. Succes verzekerd!
Lees verder & bestel »


De Telegraaf restaurantgids De Telegraaf restaurantgids
Auteur: : Ton de Zeeuw
ISBN: 978 90 6112 967 8
Aantal pagina's: 344
Prijs: € 17,95, actieprijs: tot 1 juli ’09 slechts € 15!

Na ruim 20 jaar en meer dan 2000(!) diners heeft Ton de Zeeuw zijn sporen als &lss lands populairste culinair recensent meer dan verdiend. Met zijn gerenommeerde rubriek ‘Tafelen met Ton’ verwierf De Zeeuw grote faam in culinair Nederland. Niet alleen omdat zijn recensies altijd positief zijn (als hij niet tevreden is over een restaurantbezoek schrijft hij er simpelweg niet over), maar vooral omdat hij de sfeer en de menu’s van de restaurants zo goed weet te treffen dat het lijkt alsof u de heerlijke spijzen en dranken zelf kunt proeven.
In De Telegraaf restaurantgids bundelt Ton de Zeeuw ruim 300 bijzondere, nieuwe, veelzijdige en culinaire restaurants in Nederland. Zoals altijd belicht hij de smaakvolle keuken, de sfeervolle ambiance, de bediening of een combinatie hiervan. Door de afgebeelde sfeerfoto's krijgt u daarnaast een goede indruk van het restaurant van uw keuze!
Lees verder & bestel »

[ top ]


Heeft u een moeder die meer van lezen dan van koken houdt?


Vaderstad Driftleven
Auteur: Loes den Hollander
ISBN: 978 90 6112 770 3
Aantal pagina's: 368
Prijs: € 19,95

Er is iets met Emma. Ze is anders dan andere mensen. Ze weet hoe dat komt, maar ze ontdekt al op jonge leeftijd dat ze daar beter niet te openhartig over kan zijn. Het noodlot lijkt een oogje op haar te hebben. Ze verliest steeds de mannen van wie ze houdt. Dat maakt haar woedend. De woede zoekt een uitweg in een niet alledaagse vorm.
Er is iets met Cees. Dat komt door een gebeurtenis uit zijn jeugd die zijn leven blijft beïnvloeden. Cees is verliefd op Emma. Maar hij vindt haar vreemd. Te vreemd. Hij verlaat haar. Emma wil hem terug. Cees weigert.
Lees verder & bestel »

Ontmoet Loes den Hollander op www.loesdenhollander.nl
Op de website van Loes vindt u een agenda met daarin alle data waarop Loes door het land zal ‘optreden’. Dus heeft u altijd al een gesigneerd exemplaar willen hebben of heeft u een prangende vraag over een van uw favoriete personages?
Ga naar www.loesdenhollander.nl en kijk snel wanneer ze bij u in de buurt zal zijn!

Niet alles is liefde

Niet alles is liefde
Auteur: Rachel Gibson
ISBN: 978 90 6112 800 7
Aantal pagina's: 254
Prijs: € 14,95

Clare's societybruiloft is duidelijk van de baan als ze haar verloofde met de wasmachinemonteur(!) betrapt. Het ene moment beleeft ze, in een prachtige roze jurk - die ze nooit meer zal dragen - het verschrikkelijkste moment van haar leven en het volgende moment wordt ze wakker met de ergste kater ever.
Tot overmaat van ramp ontdekt ze dat ze weinig meer aan heeft dan een sexy niemandalletje en dat ze in bed ligt met Sebastian Vaughan, vroeger haar onbereikbare jeugdliefde, maar nu een sexy journalist die de wereld over reist. Ergens tussen de toast – op de bruiloft van haar vriendin – en de ochtendthee is haar leven veranderd in een complete puinhoop. Maar waar?!
Lees verder & bestel »

[ top ]



Op verzoek deze videoclip...

 
YouTube video

Weet u welk filmpje u in de volgende nieuwsbrief graag wilt zien?
Laat het ons weten via marketing@karakteruitgevers.nl

Stuur naar een vriend
Wilt u iemand op de hoogte stellen van deze videoclip?
Stuur deze videoclip naar uw vriend(in) of kennis.

[ top ]

 


Colofon

Indien u vragen of opmerkingen heeft over deze nieuwsbrief, verzoeken wij u gebruik te maken van volgend e-mailadres: nieuwsbrief@karakteruitgevers.nl
Deze boeken zijn verkrijgbaar bij boekhandel, warenhuis en www.karakteruitgevers.nl.

Uw e-mailadres wijzigen
Om uw e-mailadres te wijzigen, meldt u zich eerst af met uw oude e-mailadres op www.karakteruitgevers.nl/nieuwsbrief. Daarna meldt u zich weer aan met uw nieuwe e-mailadres.

Stuur naar een vriend
Wilt u iemand op de hoogte stellen van deze nieuwsbrief?
Stuur deze pagina naar uw vriend(in) of kennis.

|  Karakter Uitgevers  |  Nieuws  |  Nu in de winkel!  |

 

In deze nieuwsbrief...

De liefde van mama gaat door de maag!
Heeft u een moeder die meer van lezen dan van koken houdt?
Colofon
Uw e-mailadres wijzigen
Nieuwsbrief service beëindigen?
Passiespel