logo-meerboekvoormannen

Meer boek voor Mannen

Auteur van de maand

Vince Flynn

Vince  Flynn
Valstrik
  • Auteur:
  • Joshua Hood
  • Genre:
  • Militaire actiethriller
  • Aantal Pagina's:
  • 304
  • Prijs:
  • € 17,99
  • Verschijningsdatum:
  • Verschenen
  • ISBN:
  • 9789045212319

  • E-Book ISBN:
  • 9789045212418
Bestel
Bruna bol.com Ako Blz libris thereadshop thereadshop

En de boekhandel bij u in de buurt

Valstrik

Actueel en realistisch! Voor de lezers van Scott McEwen en Jack Coughlin!

 

Mason Kan - een special-ops-held met een dubieus verleden - sluit zich aan bij de CIA om een radicale tak van ISIS te neutraliseren en een samenzwering te ontrafelen die van binnenuit het Witte Huis komt.

 

Mason Kane staat nog op de zwarte lijst van de regering, ondanks zijn heldhaftige ingrijpen in een complot dat de Verenigde Staten bijna bij een nieuwe oorlog dreigde te betrekken. Hij heeft maar één kans om zijn naam te zuiveren: zich opnieuw in de dodelijke wereld van de black-ops begeven.

 

Maar als een doelwit gelieerd aan ISIS een oude vriend erin luist, moet Mason van de radar verdwijnen, en komt hij erachter dat hij midden in een plan verzeild is geraakt waarbij een extreem gewelddadige en uiterst bekwame terroristische eenheid betrokken is, die contacten in de inner circle van de president heeft. Met de hulp van Renée Hart, een Department of Defense-agent, en een team van elite special-ops-soldaten, is Mason vastbesloten een aanval - die als doel heeft om het volledige Amerikaanse leger uit te schakelen - te stoppen, voordat het te laat is.

 

Valstrik, gesitueerd in de schaduw van de War on Terror en geïnspireerd op ervaringen van de 82nd Airborne Paratrooper Joshua Hood, is een actiethriller vol schokkende wendingen, die de lezer meenemen in de schaduwwereld van clandestiene operaties.

Delen in de serie:

Hoogverraad Valstrik

Liefhebbers van deze boeken lazen ook:

De Trident Deceptie
Kill zone
Onder schot
Zwarte Cobra
13 Hours
De Sniper en de Wolf
Het doelwit
Zuiver schot
Black site
Ghost Sniper
Overmacht
Het doolhof
Doelwit Amerika
Het keizerrijk van de dageraad
Dodelijk bedrog
De laatste Punisher
Outlaw Platoon