logo-meerboekvoormannen

Meer boek voor Mannen

Auteur van de maand

Vince Flynn

Vince  Flynn
Hellepoort
  • Auteur:
  • Nick Brown
  • Genre:
  • Actiethriller
  • Aantal Pagina's:
  • ca. 400
  • Prijs:
  • € 17,99
  • Verschijningsdatum:
  • Verschenen
  • ISBN:
  • 9789045208305

  • E-Book ISBN:
  • 9789045208404
Bestel
Bruna bol.com Ako Blz libris thereadshop thereadshop

En de boekhandel bij u in de buurt

Hellepoort

'Denk aan Stephen King, Joseph Conrad en Bram Stoker' - Kirkus Reviews (starred review)

 

1944. Terwijl de oorlog in Europa en in de Stille Oceaan op een bloedig hoogtepunt is, doen de geallieerden een schokkende ontdekking: een bijna 100 meter lange Japanse duikboot, middenin de Amazone achtergelaten. Nadat een groep doorgewinterde Rangers - die erop uit is gestuurd om dit mysterie te onderzoeken - ook schijnbaar in rook oplost, stuurt het leger Kapitein R.J. 'Mac' Macready naar Brazilië. Deze briljante wetenschapper en avonturier is de enige die erachter kan komen wat de Japanners van plan zijn.

 

Na een levensgevaarlijke parachutesprong, diep in het hart an de ondoordringbare en afgelegen Amazone, wordt Mac tot zijn grote verbazing met zijn jeugdvriend en medewetenschapper Bob Thorne herenigd, die jaren daarvoor zijn eigen dood in scène had gezet. Thorne leidt een rustig en eenvoudig leven met de inheemse Yanni, een vrouw die beschikt over mysterieuze vaardigheden en kennis die Mac uiteindelijk het leven zullen redden.

 

Samen maken ze een zware en gevaarlijke tocht naar een oeroude, in de mist verscholen vallei aan de voet van een honderden meters hoog plateau, waar ze achter de duivelse plannen van de nazi's komen om de Verenigde Staten en hun geallieerden te vernietigen. Maar de vijand is niet het enige gevaar dat zich schuildhoudt in dit verraderlijke oerwoudparadijs. Duistere wezens sluipen 's nachts tussen de met lianen begroeide bomen en vallen zowel mens als dier aan.

 

Mac moet niet alleen de bron van deze biologische dreiging ontdekken, maar ook de plannen van de nazi's dwarsbomen. Maar is hij op tijd om de mensheid van zichzelf te redden?

 

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith.

Liefhebbers van deze boeken lazen ook:

Machtsstrijd
De laatste man
The Martian
Noodgreep
Niemandsland
Open doelwit
Jacht op de jager
De enige overlevende
Het Thule-incident
Machtsovername
Schokgolf
Verraad
American Assassin