Manuscripten   |   Foreign Rights   |   Over ons   |   Winkelwagen  (0)   |    Inloggen    |    Klantenservice
HOMENIEUWSBOEKENAUTEURSFAQCONTACT         E-BOOKS
  
Thrillers Chicklit / Romantiek (Literaire) Romans Koken
Vegetarisch Lifestyle Audioboeken Jeugd


Net verschenen

Kokkie


Voor de lezers van Judas en Mocro Maffia Martin Kok (1967 - 2016), alias de Stotteraar en Kokkie, zat meer dan 15 jaar achter de tralies. Twee keer voor doodslag, mishandeling en afpersing. Hij noemde zichzelf ex-crimineel in hart en nieren en misdaadjournalist. Kok werd een bekende Nederlander: hij schoof aan bij talkshows, er waren vergevorderde plannen voor een eigen realityshow en hij werd gevraagd door actualiteitenprogramma's. Tot donderdag 8 december jongstleden, toen hij in koelen bloede werd doodgeschoten op de parkeerplaats van Boccaccio, zijn favoriete seksclub in Laren...

   

Trump


Gezaghebbend, actueel en provocerend: deze door een team van meer dan dertig journalisten samengestelde biografie van Donald Trump schetst een complex beeld van een man die - tegen alle verwachtingen in - de 45e president van de Verenigde Staten werd....

   

Trump


Gezaghebbend, actueel en provocerend: deze door een team van meer dan dertig journalisten samengestelde biografie van Donald Trump schetst een complex beeld van een man die - tegen alle verwachtingen in - de 45e president van de Verenigde Staten werd....

   

De val van Moscow station


'Een intens spannende pageturner… klaar om mee te doen met de gelijken van Reacher en Bourne.' - Kirkus Reviews ...

   

Doodvonnis


'Flynn is een meester - misschien wel dé meester - van thrillers waarbij de pagina's zichzelf om lijken te slaan.' - Bookreporter9 ...

   

Poep jezelf wijzer


Een goede en gezonde spijsvertering begint in je hoofd. We willen ons elke dag gezond en vol energie voelen; we willen niet voelen dat we ouder worden. Maar de realiteit van alledag is vaak net even anders, en we voelen ons minder goed dan we zouden willen. ...

   

Pep Guardiola


In het vervolg op Herr Pep, het met prachtige recensies overladen boek over Guardiola's eerste volledige seizoen bij Bayern, neemt Perarnau nu het volledige dienstverband onder de loep van deze Catalaan in Beieren. ...

   

De verrader en zijn zoon


'Een boek dat je bijblijft met het tempo en de spanning van de beste spionageromans… En het is allemaal waargebeurd.' - Robert Lindsey, auteur van The Falcon and the Snowman ...

   

Landschappen aquarelleren


Landschappen aquarelleren met maar 3 primaire kleuren: rood, geel en blauw...

   

Kleur je origami


De nieuwe hype voor volwassenen: kleur en vouw een prachtige verzameling van panda's, vossen, olifanten en meer met dit unieke kleurboek...

   

Vet oud! Tweede wereldoorlog


De winnaars van de Kleio Klasseprijs 2016, dé prijs voor het beste geschiedenisboek voor in de klas, komen nu met Vet oud! Tweede wereldoorlog De magie van het vak geschiedenis komt weer tot leven in Vet oud! Tweede Wereldoorlog. In dit vierde deel van de Vet oud!serie nemen Richard Zuiderveld en AantJelle Soepboer de lezers mee naar deze heftige, maar razend interessante oorlogsjaren. Doordat beide auteurs ook voor de klas staan weten ze de geschiedenis dichtbij en duidelijk, maar ook avontuurlijk en interessant te brengen....

   

Britt & Esra - De mysterieuze paardendiefstal


PaardenpraatTV is het zeer succesvolle YouTube-kanaal voor iedereen die gek is op paarden. Het bereik van de filmpjes van PaardenpraatTV is enorm en de inhoud ervan wordt door jong en oud als zeer kundig en waardevol ervaren. Inmiddels heeft het kanaal bijna 75.000 abonnees en zijn de filmpjes ruim 30 miljoen keer bekeken! ...

   

In vuur en vlam


...

   

Papadag


Hoe ver gaat een moeder om haar gezin te redden? ...

   

De blindganger


IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø ...

   
– advertentie –
Boek van de maand
 
 
 
Winkelmandje
0 product(en)
Subtotaalprijs : 0,00
 
 
 
 
 
Nieuwsbrief
Aanmelden   Afmelden 
 
 
Volg ons

 
 
Twitter
 
 
Betaalmogelijkheden
Wordt Verwacht
 
 
Facebook
 
Nieuws
Auteur Kokkie bij Jinek

Timo van der Eng, auteur van 'Kokkie - Het turbulente leven en de aangekondigde dood van Martin Kok' bij Jinek - http://www.npo.nl/jinek/16-02-2017/KN_1688605/POMS_KN_7495095 ...
lees meer
 
 
Peter Bosz (trainer Ajax) las het boek Herr Pep

Peter Bosz (trainer Ajax) in 'NRC Handelsblad' van 14 februari: "Ik las het boek 'Herr Pep', hij zegt: iedere tegenstander heeft altijd één of twee spelers die vrij staan op het momen...
lees meer
 
 
Beter dan Fifty Shades!

'De Floor-omnibus is beter dan Vijftig tinten...' - Chicklit.nl In deze omnibus is de hele Floor-trilogie gebundeld. Behalve 'De overgave van Floor' zitten er ook de delen 'Het spel van Floor' ...
lees meer
 
 
Duivelspact van Loes den Hollander genomineerd voor Diamanten Kogel

Duivelspact van Loes den Hollander is genomineerd voor de Diamanten Kogel de Vlaamse prijs voor beste Nederlandstalige thriller. De winnaar van de Kogel wordt op 23 februari a.s. in Antwerpen bekend ...
lees meer
 
 
Philip Meelhuysen - 40+ Homo's 2 december in Literaire Salon van de Zocieteit

Vrijdagavond 2 december interviewt journalist Paul Hofman in de Literaire Salon van de Zocieteit (Bilderdijkpark 12A te Amsterdam) auteur Philip Meelhuysen. Hij schreef een bijzonder boek over 40+ ...
lees meer
 
 
Karakter Uitgevers B.V.
Postbus 70
1420 AB Uithoorn
0297-386444
Karakteruitgevers
Over ons
Algemene voorwaarden
Disclaimer | Copyright | Privacy